Papírforma: derbit nyert a Juventus – Videó

Sima, 4-0-s győzelmet aratott az olasz bajnokság 6. fordulójának szombat esti mérkőzésén a városi rivális Torinót legyőző Juventus. Egyelőre a Napoli is tartja a lépést a címvédővel.

Korán megpecsételődött a vendégcsapat sorsa, Dybala 16. percben szerzett vezetőgólja után ugyanis a 24. percben Daniele Baselli a második sárga lapját is begyűjtötte, azaz megfogyatkozott a vendégcsapat. Eztán még az első játékrészben megduplázta az előnyét a Juve a 40. percben eredményes Miralem Pjanic révén (2-0).

A térfélcserét követően Alex Sandro az 57. minutumban volt eredményes, ezzel még nem volt vége: Dybala foglalta keretbe a találkozót azzal, hogy a rendes játékidő hosszabbításának első percében alakította ki a végeredményt (4-0).

Győzelmével továbbra is pontveszteség nélkül áll a szerdán a Bajnokok Ligájában az Olympiakoszt fogadó Juventus, ám egyelőre jobb gólkülönbségének köszönhetően a Napoli vezet.

A szombati eredmények:Roma–Udinese 3-1, SPAL–Napoli 2-3.